Sauny dla ciebie i Twojej rodziny

sauna wandex

Oferujemy niewyczerpane rozwiązania w zakresie projektowania i realizacji saun suchych i parowych. Od ponad dwudziestu lat specjalizujemy się w budowie saun fińskich na wymiar umiejętnie łącząc tradycję i nowoczesne trendy. Prowadzimy inwestycje zarówno w obiektach komercyjnych jak i prywatnych domach oraz mieszkaniach naszych klientów.

Kompleksowa realizacja sauny - od profesjonalnej inwentaryzacji przeznaczonej na nią powierzchni (oraz ewentualnego doradztwa w wyborze powierzchni na saunę), rozmowy przeprowadzonej z inwestorem lub przyszłym użytkownkiem sauny dotyczącej potrzeb i oczekiwań, projektu koncepcyjnego, następnie doboru wyposażenia, akcesoriów i dodatkowych elementów wystroju, aż po projekt realizacyjny uwzględniający wymogi instalacyjne, profesjonalną realizację i sprawny montaż - to gwarancja satysfakcji i pełnego zadowolenia każdego inwestora. Realizowane przez PPH WANDEX projekty saun wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz szeroką gamą oryginalnych rozwiązań funkcjonalnych i aranżacyjnych. Pracując tylko z najlepszymi, sprawdzonymi dostawcami europejskimi, gwarantujemy Państwu całkowite bezpieczeństo i najwyższą jakość oferowanych usług projektowych i realizacyjnych.

sauna fińska

Sauna oczyszcza ciało i duszę!

Systematyczna terapia poprzez regularne kąpiele w saunie fińskiej dodaje witalności, energii, odświeża umysł oraz zwiększa sprawność i wydolność fizyczną. Sauna to nie wyłącznie powierzchnowne oczyszczanie ciała ale też odpoczynek i uniesienie dla duszy. Dla stałych bywalców sauna szybko staje się nieodłącznym elementem powszednich czynności oraz nieodzowną częścią bytu. Kto raz spróbował kąpieli w gorącym powietrzu prawdziwej fińskiej sauny, ten powracać będzie do niej już zawsze.

sauna domowa sauna na wymiar

Sauna Wandex

wnętrze sauny

Przez wiele lat funkcjonowania firmy, eksperci PPH WANDEX wypracowali nowoczesne i energooszczędne technologie budowy saun. Stosowane w naszej firmie, wyselekcjonowane materiały i urządzenia grzewcze pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych, europejskich dostawców. Jako producent saun na wymiar, idealnie dopasowanych kształtem i wymiarem na przeznaczone powierzchnie, dbamy również o wysoki komfort oraz bezpieczeństwo ich użytkowników. Wszelkie powierzchnie zagospodarowujemy w 100% maksymalnie wykorzystując każdy dostępny centymetr. W realizowanych przez nas saunach i łaźniach parowych wykorzystujemy między innymi szkło gięte, które wciąż jest bardzo rzadko stosowane przez polskich producentów. Każdą kabinę wyposażamy w niezbędne urządzenia: piec elektryczny lub opalany drewnem, najnowocześniejsze systemy sterownia, wszelkie niezbędne akcesoria i meble towarzyszące saunie. Sauna zaprojektowana i zbudowana przez specjalistów z naszej firmy to najwyższa gwarancja bezpieczeństwa poparta atestami higienicznymi oraz piękny wygląd, który cieszy przez długie lata.

zdjęcia sauny