Łaźnia parowa ceramiczna

łaźnia ceramiczna Łaźnia parowa wykonana z ceramiki proponowana przez Wandex, to połączenie tradycji z nowoczesnością w innowacyjnych kształtach i wyjątkowej aranżacji.

Różnorodne układy ceramiczne tworzą wspólną, niepowtarzalną całość, nadając łaźni niepowtarzalnego, pięknego wyglądu.

Minimalna wielkość projektowanych przez Wandex łaźni to powierzchnia przeznaczona dla 4 osób. Dzięki stosunkowo niewielkiemu rozmiarowi idealnie nadaje się do zastosowania w domu i powierzchniach komercyjnych.

Konstrukcje naszych łaźni powstają na bazie specjalnych, monolitycznych elementów.

Sufit jest odporny na zamiany temperatury. Istniej możliwość zamontowania wyjątkowego oświetlenie sufitu łaźni w postaci gwieździstego nieba lub innego oświetlenia led’owego.
łaźnia wodna łaźnia parowa

Realizujemy łaźnie o unikalnym wnętrzu udekorowanym mozaiką stworzoną według projektu. Projekty opracowywane w oparciu o wizje i marzenia naszych klientów poparte naszym doświadczeniem i know-how, stanowią kwintesencję dobrego smaku i wysokiej jakości produktu. Indywidualne odniesienie do każdej tworzonej łaźni parowej jest możliwe dzięki zastosowaniu szlachetnej ceramiki, powstającej w wyniku ręcznej metody produkcji, charakteryzującej się szeroką gamą kolorów i odcieni. Unikalne mozaiki ułożone z bardzo drobnych elementów – pikseli dają nieograniczone możliwości kolorystyczne i aranżacyjne wnętrz mokrych łaźni. Projektując wystrój łaźni parowej rzymskiej lub tureckiej, wszystkie elementy są ściśle dopasowywane do całości wnętrza i tworzą spójną kompozycję. Zwieńczeniem łaźni jest samonośny sufit o kształcie kopuły lub łuku z możliwością instalacji „gwieździstego nieba”, w którego skład wchodzi zestaw światłowodów i kryształków Swarovski złożonych w obraz konstelacji gwiazd na nocnym niebie.
łaźnia wodna łaźnia parowa łaźnia ceramiczna